Regulus spol s.r.o.

Do Koutů 1897/3, 143 00 Praha 4

Vestavěný EcoAir | Průmyslový partner e4 | Regulus
Vestavěný EcoAir

• Solární systémy

• Tepelná čerpadla

• Větrání s rekuperací

• Inteligentní regulace

• Akumulační nádrže

• Zásobníky teplé vody

• Elektrická topná tělesa

 

REGULUS – specialista na vytápění a ohřev teplé vody

REGULUS je moderní, ryze česká firma zabývající se tepelnou technikou. Díky silnému technickému týmu nenabízí jen samostatné komponenty topných systémů,ale navrhuje kompletní řešení celého systému pro jeho optimální funkci a maximální úspory energie. Ve spolupráci se smluvními partnery zajistí i realizaci a odborný technický servis.

REGULUS se zaměřuje na moderní úsporné systémy vytápění s využitím tepelných čerpadel, slunečních kolektorů, řízeného větrání s rekuperací tepla. Hlavní výhodou je komplexní řešení celého systému vytápění a ohřevu teplé vody. Za dlouhou dobu působení a díky realizacím nespočetně různých systémů ví, jak i rozsáhlý a kombinovaný systém správně uspořádat a řídit, aby pracoval co nejefektivněji.

Pro řízení topných systémů nabízí vlastní regulaci, jejíž software vytváří na základě požadavků svých zákazníků a dlouhodobých zkušeností a měření. Díky tomu dokáže optimálně řídit celý vytápěcí systém obsahující kombinace zdrojů jako např. tepelné čerpadlo, solární systém pro ohřev vody i přitápění, plynový kondenzační kotel a další.

Jednotlivé komponenty celého systému pak tvoří kvalitní výrobky specializovaných evropských firem nebo vlastní výroby s garancí dlouhé životnosti a správné funkčnosti. Všechny jsou pečlivě vybírané a testované ve vlastní zkušebně. REGULUS je moderní, ryze česká firma zabývající se tepelnou technikou. Díky silnému technickému týmu nenabízí jen samostatné komponenty topných systémů, ale navrhuje kompletní řešení celého systému pro jeho optimální funkci a maximální úspory energie. Ve spolupráci se smluvními partnery zajistí i realizaci a odborný technický servis.

Produkty společnosti Regulus spol s.r.o.

Centrální rekuperační jednotka

Sentinel Kinetic

Tepelné čerpadlo voda vzduch

EcoAir

Tepelné čerpadlo

Konakov 1

  • Pro efektivní funkci celého systému je nejdůležitější správný a odborný návrh, souhra jednotlivých dílů a jeho optimální regulace.
Jednatel společnosti | Průmyslový partner e4 | Regulus

Rozhovor

Přibližte nám hlavní zaměření Vaší firmy.
Hlavní specializací naší firmy jsou solární systémy, tepelná čerpadla a větrání RD a bytů s rekuperací tepla. Nenabízíme jen samostatné komponenty topných systémů, ale navrhujeme kompletní řešení celého systému pro jeho optimální funkci a maximální úspory energie s využitím obnovitelných zdrojů.

Na co by si měl stavebník dávat při výběru vytápění pozor?
Především na to, od koho a co, chce koupit. Chápu, že všichni chtějí stavět s co nejnižšími náklady a vybírají si firmy, které nabídnou nižší cenu. Je ale důležité mít jistotu, že kupujete kvalitní výrobky s dobrými parametry, které budou po namontování správně fungovat.

Máte připravené nějaké zajímavé zákaznické bonusy?
V rámci technické podpory od nás zákazníci získají základní návrh a odbornou technickou konzultaci k jejich topnému systému, přípravu technického řešení vedoucího k úsporám energie na topení s cenovým rozpočtem a kalkulací návratnosti investice. Zdarma je i konzultace o dotacích a v rámci některých sestav také zpracování technické části žádosti právě o dotace.

Jak nejčastěji komunikujete se zákazníky?
Přes webové stránky, na výstavách v ČR i v zahraničí a při osobních konzultacích.

Ing. Pavel Kučera
jednatel společnosti Regulus

Další produkty průmyslového e4 partnera - Regulus

Sluneční kolektor

KPG 1

Vestavěný slunečný kolektor

KPG 1

 

 

Silní partneři Wienerberger e4 domu

Stavební firmy v programu e4

Tradice výstavby rodinných domů (navazuje na sdružení Porotherm dům Wienerberger)

Ověřené profesionální stavební firmy

e4 dům na klíč

Stavební firmy v programu e4 >

Průmysloví partneři v programu e4

Podpora stavebníků v programu prostřednictvím řady výhod a propracovaných technologických řešení

15 renomovaných výrobců prémiových stavebních materiálů

Průmysloví partneři v programu e4 >

Certifikovaní projektanti e4

Proškolení odborníci z pravidel navrhování e4 domů

Síť specialistů na území celé ČR

Certifikovaní projektanti e4 >