VELUX Česká republika, s.r.o.

Sokolova 1d, 619 00 Brno

Interiér Velux 2 | Průmyslový partner e4 | VELUX
Interiér Velux 2

Téměř 80 let skupina VELUX vytváří lepší životní podmínky lidem na celém světě a zpřístupňuje jim denní světlo a čerstvý vzduch střešními okny.

V našem výrobním programu jsou střešní okna a výrobky pro prosvětlení ploché střechy i široká škála ozdobných prvků a žaluzií, rolet, instalačních řešení a inteligentních ovládacích prvků pro domácnosti. Tyto produkty přispívají k zajišťování zdravého a udržitelného prostředí v interiérech.

V rámci průmyslu stavebních hmot patří VELUX k největším firmám a nejsilnějším značkám na světě. Skupina VELUX zaměstnává přibližně deset tisíc osob, vlastní výrobní závody v 11 státech a obchodní společnosti v téměř 40 zemích světa. Podstatnou částí firemní filosofie je podpora společenského dění a pomoc potřebným prostřednictvím nadací VELUX. Konkrétně nadace VILLUM FONDEN působí v České republice.

Skupina VELUX má bezmála osmdesátiletou historii a stále zůstává rodinným podnikem. Vlastníkem je společnost VKR Holding A/S, která je plně v majetku rodiny zakladatele společnosti. Na český trh společnost VELUX vstoupila v roce 1990, takže příští oslaví výročí 30 let zvelebování českých podkroví.

Produkty společnosti VELUX

Střešní okno

GGU INTEGRA 1

Střešní okno

GGU INTEGRA 2

Produktový systém

oken Velux

  • Prosluníme váš život
Generální ředitelka | Průmyslový partner e4 | VELUX

Rozhovor

Velmi rádi jsme se zapojili do realizace rodinného domu E4, který svým pojetím souzní s filozofií značky VELUX. I naším cílem je stavět ekonomicky výhodně, energeticky efektivně, ekologicky a esteticky. Záleží nám na zdraví lidí, kteří v dnešní době tráví až 90 % času uvnitř budov. Naše výrobky přinášejí do interiérů denní světlo a čerstvý vzduch, čímž vytvářejí zdravější vnitřní klima. Stavět se má tím nejlepším možným způsobem, jaký je v dané době dostupný, aby stavební činnost co nejméně zatěžovala planetu. Proto přicházíme s novými technologickými řešeními ke snižování spotřeby energie a právě taková jsme použili na domě E4.

 

Dagmar Plevačová
generální ředitelkal

Další produkty průmyslového e4 partnera - VELUX

Venkovní roleta

SML VELUX 1

Venkovní roleta

SML VELUX 2

Interiér

Velux 1

 

 

Silní partneři Wienerberger e4 domu