e4 dům - zdravý cihlový dům na míru

e4 dům landing page hero
Logo Wienerberger e4 dum - red e4 dům

Postavte svůj vysněný rodinný dům v programu e4

Program Wienerberger e4 dům představuje spojení kvalitních stavebních materiálů Porotherm a Tondach s profesionálními stavebními firmami a s řadou speciálních služeb a garancí. Využitím tohoto promyšleného řešení a vzájemné synergie jednotlivých výhod, projde každý investor úspěšně a spolehlivě celým procesem stavby k vysněnému rodinnému domu. Design domu e4 odpovídá přání investora. Můžete využít vlastní projekt nebo využít předpřipravené e4 projekty.

Výhody programu Wienerberger e4 dům

  • Design domu dle přání zákazníka
  • Garance dohodnuté ceny domu
  • Ověřené stavební firmy
  • Konstrukční a funkční řešení domu
  • Certifikovaní projektanti
  • Dotace a slevy na stavební materiál
  • Certifikát kvality pro váš e4 dům
  • Garanční listina
Grafika na web WTS
Wienerberger e4 dům - landing page
Fotografie - Logo českého Wienerberger e4 dům

Hodnoty e4 bydlení

Do konstrukce e4 domu, jeho vzniku i užívání, jsou pevně vtisknuty základní hodnoty - „čtyři e“, které zároveň představují klíčové výhody bydlení v e4.

Grafika na web WTS
Symbol Eura na bílém pozadí | Euro | Wienerberger e4 dům

ekonomika

Cena domu e4 je optimalizována a plně srovnatelná s jinými konstrukčními řešeními na českém trhu. e4 dům vám zaručí nízké roční náklady za energie - nyní i do budoucna. Trvanlivost a odolnost cihel a pálených tašek vám zajistí minimální údržbu domu a s ní spojené náklady. Nadměrné náklady na technologie, vytápění a chlazení domu nejsou potřeba, cihla je základem pro stabilní tepelný komfort bydlení. Díky vysoké trvanlivosti a odolnosti keramických materiálů představuje dům e4 na realitním trhu dostupnou a dlouhodobě výhodnou investici.

Symbol žárovky | Symbol of bulb | Wienerberger e4 dům

energie

Nízká spotřeba energií při provozu e4 domu je zajištěna díky jeho technologicky vyladěnému systému. Konstrukce jednovrstvého obvodového zdiva bez dodatečného zateplení splňuje parametry pro dům s téměř nulovou spotřebou energie (NZEB). Díky velmi dobré tepelné akumulaci a skvělým izolačním vlastnostem keramických materiálu je možné snižovat celkové energetické nároky, aniž by byla omezena tepelná pohoda uvnitř domu.

Grafika na web WTS
Symbol rostlina | Wienerberger e4 dům - plant, flower

ekologie a zdraví

e4 dům poskytuje zdravé vnitřní klima se stálou tepelnou pohodou a akustickým komfortem. Pálené tašky a cihly jsou vyrobeny z přírodních materiálů, což zajišťuje absenci veškerých škodlivin. Kritéria konceptu e4 kladou důraz na snižování spotřeby vody, energií a emisí CO2. To z e4 dělá trvale udržitelný koncept. Dům zajišťuje retenci či akumulaci dešťové vody na pozemku a dále ji využívá např. pro zalévání. Klimatické teplotní výkyvy neohrozí vnitřní tepelnou pohodu vašeho bydlení v e4.

Symbol srdce | Heart | Wienerberger e4 dům - symbol pro estetiku (e4)

estetika

Vzhled e4 domu záleží zcela na přání a představách zákazníka, není omezen pouze na typové projekty. Pálené materiály dodají vašemu domu styl, eleganci a nadčasovost. Funkčnost, barevnost ani krása se po dlouhá léta užívání nezmění.

Grafika na web WTS

Stavební firmy programu Wienerberger e4 dům

Stavební divize programu Wienerberger e4 dům vám pomůže s realizací vašeho e4 rodinného domu, kompletně a spolehlivě „na klíč“. Tito vybraní stavební profesionálové jsou pravidelně proškolování a svou působností pokrývají celé území ČR.

Wienerberger e4 dům - landing page

Dlouholetá tradice a stovky postavených rodinných domů

Program Wienerberger e4 dům navazuje na sdružení Porotherm dům Wienerberger. Základem jsou ověřené profesionální stavební firmy, které prochází celou řadou školení. Postaví váš e4 dům spolehlivě na klíč, na základě smlouvy o dílo a jasně stanovenou cenou. Díky partnerům programu a společnosti Wienerberger můžete využít značkové a promyšlené stavební technologie a materiály.

Profesionalita, certifikát kvality a garanční listina

Program Wienerberger e4 dům je určen pro stavebníky, investory, kteří hledají individuální řešení stavby svého bydlení v cihlovém rodinném domě prostřednictvím profesionálních stavebních firem včetně certifikátů kvality a garanční listiny na 250 000 Kč. Získáte záruku realizovat stavbu ve výborné kvalitě, při dodržení všech technologických standardů a legislativních předpisů po roce 2020.

e4 dům - loga stavebních firem
Grafika na web WTS

Průmysloví partneři programu Wienerberger e4 dům 2020

V rámci programu Wienerberger e4 dům můžete od partnerů programu získat:
  • zvýhodněné ceny na stavební materiál
  • ověřená a certifikovaná materiálová řešení a postupy

Pro podporu investorů, kteří se rozhodnout postavit svůj e4 dům v programu Wienerberger e4 dům, je připravena podpora předních výrobců stavebních materiálů v České republice. e4 se tak stává konceptem bydlení, který je podporován širokým spektrem stavebních odborníků a výrobců.

Grafika na web WTS

Sjednejte si nezávaznou konzultaci

Rádi vám pomůžeme s bydlením dle vašich představ, s uplatněním veškerých výhod, s výběrem kvalitních materiálů a doporučíme vám spolehlivou stavební firmu z vašeho okolí.