Wienerberger e4 dům - projektant

Ekonomika - základní pilíř e4

Do konstrukce e4 domu, jeho vzniku i užívání jsou pevně vtisknuty základní hodnoty - čtyři e“, které zároveň představují klíčové výhody bydlení v e4. Pojďme si představit jednu z těchto hodnot - ekonomiku.

Symbol Eura na bílém pozadí | Euro | Wienerberger e4 dům

ekonomika

Cena domu e4 je optimalizována a plně srovnatelná s jinými konstrukčními řešeními na českém trhu. e4 dům vám zaručí nízké roční náklady za energie - nyní i do budoucna. Trvanlivost a odolnost cihel a pálených tašek vám zajistí minimální údržbu domu a s ní spojené náklady. Nadměrné náklady na technologie, vytápění a chlazení domu nejsou potřeba, cihla je základem pro stabilní tepelný komfort bydlení. Díky vysoké trvanlivosti a odolnosti keramických materiálů představuje dům e4 na realitním trhu dostupnou a dlouhodobě výhodnou investici.

  • Dům je postaven z keramických materiálů značek Porotherm a Tondach (v případě šikmé střechy)
  • Je použito pouze jednovrstvé zdivo bez vnějšího zateplení ETICS

Jednovrstvé zdivo

Jednovrstvé cihlové zdivo představuje naprosto čisté a technologicky správné řešení obvodových stěn rodinných domů. Jednovrstvé zdivo znamená konstrukci obvodových stěn pouze z pálených cihel bez dalších vrstev dodatečných zateplení. Tato jedna vrstva zajišťuje nejen funkci nosnou, tak i tepelněizolační. Jednovrstvé zdivo dokáže splnit i nejpřísnější tepelně-technické požadavky a je vysoce energeticky úsporné. Mezi jeho další významné charakteristiky patří trvanlivost, odolnost, maximální požární odolnost a vynikající akustické vlastnosti.

Mohlo by vás také zajímat