Architects collaborating in their office

Certifikovaní e4 projektanti

Společnost Wienerberger doporučuje při stavbě domu využít certifikovaného e4 projektanta. Tito vybraní stavební odborníci jsou pravidelně školení z pravidel navrhování e4 domů. Síť těchto specialistů pokrývá celé území České republiky.

  • Proškolení odborníci z pravidel navrhování e4 domu
  • Síť specialistů na území celé ČR

Konstrukční pravidla e4 a certifikát pro váš e4 dům

Certifikovaný e4 projektant vysvětlí pravidla a výhody e4 domu, vypracuje kvalitní projekt v souladu s e4 konstrukčními pravidly a vystaví certifikát pro váš e4 dům.

Kontakty na e4 certifikované projektanty získáte přes vašeho regionálně příslušného technického poradce společnosti Wienerberger nebo se podívejte přímo do mapy technických poradců níže.

Techničtí poradci

Na mapě naleznete technické poradce, kteří vám rádi se vším poradí a doporučí nejvhodnějšího certifikovaného projektanta e4.

Grafika na web WTS

Design Wienerberger e4 domu

Základem programu Wienerberger e4 domu je individualita a nadčasová krása pálených materiálů. Z cihelných materiálů lze postavit jakýkoliv typ a tvar stavby dle přání budoucího majitele. Postavte svůj e4 dům dle vlastního projektu nebo využijte katalogových e4 projektů.

V rámci programu Wienerberger e4 dům vám s individuálním projektem pomohou naši techničtí poradci, doporučení certifikovaní e4 projektanti nebo můžete využít e4 typové projekty od Architektonické kanceláře Křivka (AKK) nebo od společnosti GSERVIS. U projektů od společnosti GSERVIS lze v rámci programu Wienerberger e4 dům navíc získat 50% slevu.

Grafika na web WTS

Typové projekty Wienerberger e4 dům

Typové projekty se SLEVOU 50 %

Program Wienerberger e4 dům nabízí více než 50 projektů nejoblíbenějších typových projektů z katalogu projektů G Servis CZ se slevou 50 %.

Nutnou podmínkou pro uplatnění voucheru je stavba domu v programu Wienerberger e4 dům.

Typové projekty se slevou 50 % >

Wienerberger e4 dům - firma

Bezplatná konzultace

Řešte vaše bydlení s odborníky