Wienerberger e4 dům - landing page

Výhody stavby se stavební firmou programu e4

Stavební divize programu Wienerberger e4 dům pomůže s realizací vašeho e4 rodinného domu, kompletně a spolehlivě „na klíč“. Tito vybraní stavební profesionálové jsou pravidelně proškolováni a svou působností pokrývají celé území ČR.

Benefity Wienerberger e4 domu se stavební firmou v programu e4

 • Ověřené stavební firmy

Stavba domu kompletně „na klíč“
Zde jsou stavební firmy v programu Wienerberger e4 dům: 
https://www.e4dum.cz/partneri/stavebni-firmy-programu-e4.html
Stavební firmy programu pokrývají celé území ČR
Proškolení a ověření stavební profesionálové

 • Pomoc s vyřízením dotace na výstavbu e4 domu

S naší novou dotační službou můžete postavit nový vysněný dům levněji až o 450 000 Kč. Naši specialisté vás provedou celým dotačním procesem Nová zelená úsporám, od prvotní konzultace, přes vytvoření projektové dokumentace až po kontrolu samotné realizace domu a naplnění všech náležitostí pro úspěšné splnění podmínek dotace. Naše práce končí v momentě, kdy obdržíte dotační částku na svůj bankovní účet. Více informací na stránce - Pomoc s vyřízením dotaze pro výstavbu e4 domu >.

 • Garanční listina
 • Nezávislý kontrolní orgán a certifikát e4 dům

Pro program e4 jsou předem určena kritéria jakosti a jejich dodržení je posuzováno nezávislými společnostmi CSI (Centrum stavebního inženýrství) nebo TZÚS (Technický a zkušební ústav stavební Praha). V případě splnění všech kritérií a výstavby domu s jednou z firem z programu Wienerberger e4 dům bude těmito odbornými společnostmi provedena bezplatná kontrola a vystaven certifikát kvality. Tato kontrola proběhne po dokončení hrubé stavby či po dokončení domu na klíč.

Bezplatná konzultace

Sjednejte si bezplatnou konzultaci k vaší stavbě e4 domu

Pomůžeme vám s bydlením dle vašich představ, s garancí kvality a jistoty. Po vyplnění formuláře vás budeme kontaktovat a osobně s vámi projednáme vaše individuální požadavky.

 • Design domu dle přání zákazníka

e4 není jen katalogový dům. Projekt vašeho e4 domu lze připravit na základě individuálního projektu nebo využít:

 • projekt prvního vzorového domu
 • zvýhodněné katalogové projekty e4 domů od ateliéru Křivka
 • katalogové projekty společnosti GServis s 50% slevou
 • Garance dodržení dohodnuté ceny

Při spolupráci s prověřenými stavebními firmami z programu Wienerberger e4 dům garantujeme dodržení dohodnuté ceny domu. Při využití e4 typových projektů znáte cenu domu obratem.

 • Certifikovaní projektanti

S architektonickým řešením e4 domu dle vašich přání a požadavků vám pomohou certifikovaní e4 projektanti. Certifikovaní projektanti e4 jsou proškolení z pravidel navrhování e4 domů. Síť e4 certifikovaných projektantů pokrývá celé území České republiky.

 • Konstrukční a funkční řešení domu

e4 dům představuje promyšlené a ucelené konstrukční řešení. Wienerberger společně s Univerzitním centrem energeticky efektivních budov ČVUT v Praze sestavil pravidla pro stavbu domů e4 s celokeramickou obálkou. Základním pilířem tohoto řešení je konstrukce jednovrstvého obvodového zdiva bez dodatečného zateplení.

 • Slevy na stavební materiál

Možnost získat výhodné ceny cihelného systému Porotherm, pálené střešní krytiny Tondach i dalších stavebních materiálů z našeho produktového portfolia, či od našich průmyslových partnerů.

Reference rodinný dům Vroutek 2018 - střešní krytina Tondach Figaro 11 engoba černá & Zdivo Porotherm 38 Profi a Porotherm 25 AKU Z | Wienerberger
Mapa stavebních firem e4 | Wienerberger e4 dům
© Wienerberger s.r.o.

Stavební firmy programu e4

Vyberte si z nabídky stavebních firem programu Wienerberger e4 dům