Mapa stavebních firem programu e4

Stavební firmy programu Wienerberger e4 dům

Stavební divize programu Wienerberger e4 dům vám pomůže s realizací vašeho e4 rodinného domu, kompletně a spolehlivě „na klíč“.

Profesionalita, certifikát kvality a garanční listina

Program Wienerberger e4 dům je určen pro stavebníky, investory, kteří hledají individuální řešení stavby svého bydlení v cihlovém rodinném domě prostřednictvím profesionálních stavebních firem včetně certifikátů kvality a garanční listiny na 500 000 Kč. Získáte záruku realizovat stavbu ve výborné kvalitě, při dodržení všech technologických standardů a legislativních předpisů po roce 2020.

Tradice výstavby rodinných domů

Program Wienerberger e4 dům navazuje na sdružení Porotherm dům Wienerberger. Základem jsou ověřené profesionální stavební firmy, které prochází celou řadou školení a mají za sebou řadu úspěšných stavebních projektů Postaví váš e4 dům spolehlivě na klíč, na základě smlouvy o dílo s jasně stanovenou cenou. Díky partnerům programu a společnosti Wienerberger můžete využít značkové  stavební technologie a materiály.

Zajímá vás, jak se staví moderní energeticky úsporné rodinné domy z jednovrstvého zdiva? Chcete získat užitečné rady před výstavbou vašeho vysněného domu? Podívejte se na jednotlivé díly, které jsme vytvořili s ověřenými stavebními firmami z programu Wienerberger e4 dům.

Deník stavební firmy

Zajímá vás, jak se staví moderní energeticky úsporné rodinné domy z jednovrstvého zdiva? Chcete získat užitečné rady před výstavbou vašeho vysněného domu?

Podívejte se na jednotlivé díly, které jsme vytvořili s ověřenými stavebními firmami z programu Wienerberger e4 dům.

Wienerberger e4 dům - firma

Bezplatná konzultace

Řešte vaše bydlení s odborníky