WGWSTAV.cz | WGW Group, a.s.

Na Petynce 132/31, 169 00 Praha 6

Součástí našich služeb je také zpracování analýzy stavu stávajícího objektu, navržení vhodného technického a materiálového řešení, vytvoření projektové dokumentace, zajištění stanovisek orgánů státní správy a správců inženýrských sítí, získání stavebního povolení, vyřízení potřebných záborů a kolaudace.

  • Komplexní i dílčí služby v oblasti stavebnictví s maximálním zaměřením na kvalitu a spokojenost našich zákazníků.

Rozhovor

Představte v pár větách Vaši společnost a vyzdvihněte, v čem se liší od ostatních? 
Naše společnost zajišťuje komplexní i dílčí služby v oblasti stavebnictví podle aktuálních potřeb zákazníků. Ke každé stavbě přistupujeme jako k vlastní investici. Před zahájením prací i v průběhu výstavby se snažíme doporučovat co nejefektivnější řešení s ohledem na funkčnost, životnost i vynaložené finanční prostředky. Kromě výstavby budov řešíme také fotovoltaiku, bazény, jezírka, zahrady, závlahy apod., takže naši zákazníci nemusí následně shánět další firmy na dodělání příslušenství k domu.

Jaké výhody podle Vás v současné době mohou ovlivnit stavebníky?
Komplexní servis, který zahrnuje revizi projektové dokumentace včetně navržených materiálů a technologií, vyřízení stavebního povolení, realizaci stavby na klíč a zajištění kolaudace. Většinu profesí zajišťujeme vlastními zaměstnanci, takže nevznikají komplikace při návaznosti jednotlivých profesí, které stavbu často prodlužují a prodražují.

Váš vzkaz stavebníkům…
Každá stavba je jedinečná s ohledem na prostor, umístění a využití, ale pro[1]ces realizace stavebního projektu je vždy podobný a vyžaduje zkušenosti a systematické řízení a kontrolu. Snažíme se do projektu zapojit již v projekční fázi, abychom pomohli navrhnout efektivní řešení. Tím se nám daří odstranit velké množství problémů a změn ještě před zahájením výstavby. Důkladná revize projektové dokumentace a pečlivé plánování jednotlivých kroků jsou rozhodující pro úspěšnou realizaci a včasné dokončení a předání díla.

Petr Pašek
statutární ředitel

Reference Stavební firmy WGWSTAV.cz; WGW Group, a.s.

 

 

Silní partneři Wienerberger e4 domu

Stavební firmy v programu e4

Tradice výstavby rodinných domů (navazuje na sdružení Porotherm dům Wienerberger)

Ověřené profesionální stavební firmy

e4 dům na klíč

Stavební firmy v programu e4 >

Průmysloví partneři v programu e4

Podpora stavebníků v programu prostřednictvím řady výhod a propracovaných technologických řešení

15 renomovaných výrobců prémiových stavebních materiálů

 

Průmysloví partneři v programu e4 >

Certifikovaní projektanti e4

Proškolení odborníci z pravidel navrhování e4 domů

Síť specialistů na území celé ČR

Certifikovaní projektanti e4 >