STAKL - stavby a střechy, s.r.o.

Poděbradská 14, 289 11 Vrbová Lhota

Jsme rodinná stavební firma působící na trhu od roku 1992. Zabýváme se kompletní stavební činností a výstavbou rodinných domů na klíč. Realizujeme kompletní rekonstrukce objektů, modernizace a  hotovení střech na klíč, snižujeme energetickou náročnost objektů. Provádíme zemní práce, vlastníme kontejnerovou autodopravu, prodáváme stavební materiál atd.

  • Stavíme srdcem!

Rozhovor

Reference Stavební firmy STAKL - stavby a střechy, s.r.o.

Představte v pár větách Vaši společnost a vyzdvihněte, v čem se liší od ostatních?
Jsme rodinná stavební firma, která se snaží odvádět práci kvalitně a s láskou. Nehledáme jen ta nejlevnější řešení, ale vždy takové, aby byly spokojené obě strany a naše práce obstála i s bojem s časem. Důkazem, jsou naše vykonané práce ve Středočeském kraji. Jsme rádi, že se k nám klienti s úsměvem vracejí a doporučují nás dále.

Jaké výhody podle Vás v současné době mohou ovlivnit stavebníky?
Naší obrovskou výhodu je, že po dobu více jak 25 let co jsme na trhu jsme si vybudovali síť subdodavatelů, na které se můžeme kdykoliv spolehnout. Budoucím investorům dokážeme zajistit jakékoliv vysněné přání. Nehledáme jen ta nejlevnější řešení, ale vždy taková, která by splňovala ty nejpřísnější kritéria investora či stavebního dozoru. Dbáme veliký důraz na kvalitu a preciznost všech dílčích opatření, od založení stavby po generální úklid. Náš tým je několikrát za rok školen novými materiály či systémy a tím pádem jsme schopni reagovat na aktuální trend dnešní doby jako jsou například pasivní domy, rekuperace atd. V neposlední řadě bych rád uvedl, že naše firma disponuje vlastní autodopravou a stavebními stroji, tím pádem jsme naprosto soběstační a nejsme závislý na půjčovnách a podobně, čas si určujeme dle harmonogramu staveb.

Váš vzkaz stavebníkům…
Budeme moc rádi, když nás oslovíte a společně vybudujeme Váš dům snů!
 

Marek Šimáček
jednatel společnosti

 

 

Silní partneři Wienerberger e4 domu