STATING s.r.o.

Pardubická 861/75a, 500 04 Hradec Králové

Firma STATING s.r.o. působí na trhu od roku 2002, převážně ve východních Čechách. Od té doby jsme zrealizovali více jak 500 staveb, z toho přes 120 rodinných domů. Snažíme se, abychom na rozbouřeném stavebním trhu uspěli otevřeností a důvěryhodností. Aby se klienti mohli vždy spolehnout, že to co se domluví, to platí. Jako generální dodavatel rodinných domů se specializujeme na realizaci tzv. „na klíč“. Taktéž se zabýváme dílčími částmi výstavby jako například provedení základových desek, hrubých staveb, či vybraných částí z dokončování domů.

  • Česká rodinná stavební firma. Chápeme, že pro většinu lidí je výstavba rodinného domu největší životní investicí a snem. Snažíme se, aby se tento sen stal skutečnosti a ne noční můrou. Stavíme proto rodinné domy za dobrou cenu a s maximálním důrazem na dodržování dohod a termínů v průběhu celé stavby.

Rozhovor

Reference Stavební firmy STATING s.r.o.

Představte v pár větách Vaši společnost a vyzdvihněte, v čem se liší od ostatních?
Zkušenost a spolehlivost jsou našimi přednostmi. Snažíme se v každém momentě aby naše dohody s klienty platily. Jsme zvyklí a ochotní řešit individuální zadání zákazníků. Stavba pro nás nekončí samotným předáním díla, důkazem toho jsou např. námi prováděné servisní prohlídky po dobu záruky.

Jaké výhody podle Vás v současné době mohou ovlivnit stavebníky?
Na tuto otázku není jednoduché odpovědět, a to s ohledem na individuální potřeby každého ze stavebníků. Každý má totiž trochu jiné očekávání, požadavky, a starosti. Výhody, které očekává zákazník od nás definuji takto: „Rychlost výstavby, použití osvědčených materiálů, technologií a postupů. To vše za dobrou cenu, a bez zbytečných starostí.“

Váš vzkaz stavebníkům…
Vzájemná důvěra se nerodí, ale buduje - otestujte si nás! Např. na www.mojestavbaonline.cz nebo na probíhajících stavbách, či u zákazníků z dokončených realizací.…

 

Ing. Petr Drhlík
projekt manažer

 

 

Silní partneři Wienerberger e4 domu