Gostas s.r.o.

Maková 1051, 250 92 Šestajovice

Deník stavební firmy

  • Výstavba rodinných domů do 20 km od sídla společnosti.
  • Provádíme též dílčí stavební činnosti od základových desek, hrubých staveb až po rekonstrukce bytů, rodinných i činžovních domů.
  • Umíme zajistit kompletní projektovou dokumentaci, vyřízení stavebního povolení, zajištění pozemku či geodetické služby.
  • Gostas - záruka kvality a jistoty.

Rozhovor

Reference Stavební firmy Gostas s.r.o.

Představte v pár větách Vaši společnost a vyzdvihněte, v čem se liší od ostatních? 
Jsme rodinná stavební firma působící ve stavebnictví od roku 1990. Stavíme převážně v kraji Vysočina, zejména na Třebíčsku. Naši zákazníci velmi často oceňují kvalitu našich řemeslníků, ať už se jedná o naše dlouholeté zaměstnance nebo spolehlivé subdodavatele. Dále jsou naši zákazníci spokojeni s výkonem a rychlostí výstavby. V neposlední řadě zmiňují vstřícné jednání a důsledný přístup stavbyvedoucích a celého vedení firmy, což často vede k další spolupráci a kladným doporučením.

Jaké výhody podle Vás v současné době mohou ovlivnit stavebníky? 
Většina z nás běžných lidí staví svůj vysněný dům jednou za život, a to, jak se v něm cítíme, určuje velkou část našeho života. V současné době se na trhu pohybují různí řemeslníci, kteří hodně slibují, a výsledkem může být zklamání a bezmoc z nesprávně provedené práce. Přijde nám velkou výhodou svěřit svá očekávání do rukou zkušené a osvědčené firmy a zbavit se tak velkých starostí s výstavbou a předejít problémům plynoucím z neodborně provedeného díla.

Váš vzkaz stavebníkům… 
Dnešní doba s sebou nese, jako ve všech odvětvích, také v rodinných domech spoustu nových technologií, řešení, detailů a výzev. Již ve fázi projektu a následně v průběhu výstavby je výhodné sofistikovaně řešit, co zákazníkovi bude blízké a podle jeho potřeb a chování mu stavět dům, ve kterém bude rád žít a který mu vytvoří příjemný domov. To vše je o komunikaci a zkušenostech. Proto si myslím, že je důležité najít firmu, se kterou i v průběhu výstavby se investor bude cítit dobře a bude vnímat pocit, že vše jde, jak má jít a jak si představoval. To je i naším cílem.

Ing. Jan Lehečka
jednatel společnosti

 

 

Silní partneři Wienerberger e4 domu

Stavební firmy v programu e4

Tradice výstavby rodinných domů (navazuje na sdružení Porotherm dům Wienerberger)

Ověřené profesionální stavební firmy

e4 dům na klíč

Stavební firmy v programu e4 >

Průmysloví partneři v programu e4

Podpora stavebníků v programu prostřednictvím řady výhod a propracovaných technologických řešení

15 renomovaných výrobců prémiových stavebních materiálů

 

Průmysloví partneři v programu e4 >

Certifikovaní projektanti e4

Proškolení odborníci z pravidel navrhování e4 domů

Síť specialistů na území celé ČR

Certifikovaní projektanti e4 >