Buca Group, s. r. o.

Litvínovice 57, 370 01 České Budějovice

Deník stavební firmy

  • Architektonické služby, projektové práce, vizualizace, design
  • Základové desky
  • Hrubé stavby
  • Rodinné domy na klíč
  • Bytové a developerské projekty
  • Prioritou naší firmy je kvalitně a rychle odvedená práce, na kterou se můžete spolehnout.

Firma BUCA GROUP s.r.o. se zabývá stavbou rodinných domů. Zajistíme výstavbu základové desky a realizujeme nejen hrubou stavbu, ale také dokončení rozestavěného domu. Nabízíme též zajištění veškerých nezbytných přípojek do vašeho domu. Naší prioritou je rychlá výstavba domu a především kvalitně odvedená práce, na kterou se můžete spolehnout.

Rozhovor

Reference Stavební firmy Buca Group, s. r. o.

Představte v pár větách Vaši společnost a vyzdvihněte, v čem se liší od ostatních?

Naše společnost mimo jiné nabízí i projektovou činnost, při které Vám vytvoříme projekt domu na míru. V naši společnosti má nemalý podíl v objemu prací právě rodinná výstavba. Ať už stavba rodinných domů na klíč anebo výstavba domů užívaných k rekreaci. Patří k němu také výstavba bytových domů v širokém rozsahu od standardního provedení až po provedení pro náročné zákazníky. K tomu patří i zajištění a provedení všech prvků týkajících se interiérů (včetně vizualizací budoucího stavu s podporou nových technologií včetně 2D renderů, videoprohlídek i virtuální reality). Tak se může klient projít po svém vysněném domě ještě předtím, než ho začne stavět. Zdarma pro své klienty nezávazně vypracujeme rozpočet, tak neváhejte a kontaktujte nás.

Jaké výhody podle Vás v současné době mohou ovlivnit stavebníky?

Stavební činnost je v současné době dána možnostmi každého stavebníka, zejména finančními a časovými, oproti minulosti, kdy se kladl velký důraz na nejnižší náklady, většina staveb probíhá ve spolupráci se stavebními firmami, buď částečně nebo plně. Se zkušeným vedením ušetříte čas, starosti i peníze. Na trhu je velké množství stavebních firem i široká škála dodavatelů různých materiálů. Materiály se liší cenou, ale hlavně svými užitými vlastnostmi. Každý materiál má svoje výhody a nevýhody, málokterý laik je schopen se rychle zorientovat. Konzultace s odborníkem se jistě vyplatí.

Váš vzkaz stavebníkům…
Společnost BUCA GROUP funguje na trhu již řadu let a za dobu svého působení realizovala celé desítky zakázek. Naším cílem je především spokojený klient, proto se vždy snažíme vyjít Vám maximálně vstříc tak, abyste námi odvedenou práci ocenili.

Josef Bukovský DiS.
jednatel

 

 

Silní partneři Wienerberger e4 domu

Stavební firmy v programu e4

Tradice výstavby rodinných domů (navazuje na sdružení Porotherm dům Wienerberger)

Ověřené profesionální stavební firmy

e4 dům na klíč

Stavební firmy v programu e4 >

Průmysloví partneři v programu e4

Podpora stavebníků v programu prostřednictvím řady výhod a propracovaných technologických řešení

15 renomovaných výrobců prémiových stavebních materiálů

 

Průmysloví partneři v programu e4 >

Certifikovaní projektanti e4

Proškolení odborníci z pravidel navrhování e4 domů

Síť specialistů na území celé ČR

Certifikovaní projektanti e4 >