Saportan s.r.o.

Na Kovárně 951/27, 312 00 Plzeň

  • Realizace veškerých typů staveb (bytové, průmyslové, inženýrské, silniční, ekologické, vodohospodářské atd.) na klíč, ale i dílčí činnosti jako základové desky, hrubé stavby, půdní vestavby, zateplení objektů apod.
  • Novostavby i rekonstrukce
  • Činnosti pro investora od vytipování vhodného pozemku či stavby, koordinaci projekční činnosti, samotnou realizaci staveb až po kolaudaci, poradenskou činnost v oblasti stavebnictví
  • Za nás mluví stavby. Spokojeni musí být všichni, náš zákazník, my i naši zaměstnanci a naši dodavatelé.

Firma Saportan s.r.o. působí na trhu od roku 1998, k zásadnímu rozvoji firmy došlo v roce 2004 zaměřením na individuální výstavbu, zejména rodinných domů. V roce 2014 firma získala ocenění Cena poroty v rámci soutěže Stavba roku Plzeňského kraje 2013 za stavbu „Víceúčelový datový převaděč „Na Vrchách“ Břasy. Před samotnou výstavbou je možná návštěva našich dosavadních staveb a kontakt se stávajícími zákazníky.

Rozhovor

Představte v pár větách Vaši společnost a vyzdvihněte, v čem se liší od ostatních?
Samozřejmostí je přímý kontakt zákazníka s vedením firmy po celou dobu výstavby. Prioritou je pro nás kvalita práce a spokojený zákazník. Firma je součástí programu Wienerberger e4 dům spojující firmy se zaměřením na výstavbu domů ze systému Porotherm firmy Wienerberger a.s., celý program byl v roce oceněn Svazem podnikatelů ve stavebnictví jako Stavební firma roku 2017.

Jaké výhody podle Vás v současné době mohou ovlivnit stavebníky?
Samozřejmě zajímavá cena či bonusy, ale hlavně kompletní a kvalitní servis po celou dobu realizace stavby.

Váš vzkaz stavebníkům…
Stavebnictví je výstavní skříní ekonomiky. Pokud se nestaví, je to známka stagnace. Ve veřejném sektoru momentálně sledujeme určitý pokles zakázek. Takže jsme rádi za to, že privátní sektor, kde máme nejvíce zákazníků, roste. Rádi Vám pomůžeme s realizací Vašich záměrů.

 

Zdeněk Wiener
jednatel společnosti

 

 

Silní partneři Wienerberger e4 domu