SEBAPOL, spol. s r.o.

Za Poštou 9/17, 586 05 Jihlava

  • Rodinné domy na klíč
  • Nízkoenergetické a pasivní domy
  • Občanské stavby
  • Průmyslové stavby
  • Rekonstrukce staveb
  • Kvalitně provedená práce s důrazem na řešení jednotlivých detailů zvyšuje hodnotu díla a zajišťuje její dlouhodobou životnost.

Rozhovor

Reference Stavební firmy SEBAPOL, spol. s r.o.

Představte v pár větách Vaši společnost a vyzdvihněte, v čem se liší od ostatních?
Firma SEBAPOL spol. s r.o. je rodinná firma, která působí na stavebním trhu od roku 1993 převážně v oblasti pozemních staveb. V současné době je výstavba rodinných domů na klíč naší hlavní náplní a máme za sebou více jak stovku úspěšných realizací, které získáváme zejména díky dobrým referencím. Stavby realizujeme vlastními zaměstnanci a dlouhou spoluprací prověřenými subdodavateli. Jako jednatel a majitel firmy osobně dohlížím na jednotlivé zakázky, které jsou přímo řízeny mojí osobou nebo odbornými stavbyvedoucími. Klademe důraz na individuální přístup ke každé zakázce. Při přípravě i následné realizaci stavby věnujeme dostatek času řešení jednotlivých detailů a návazností tak, aby byla stavba perfektní jak po technické, tak estetické stránce. Pomáháme investorům doladit projektovou dokumentaci, komunikujeme s projektanty a architekty, aby výsledné dílo splňovalo požadavky i nejnáročnějších zákazníků a udržovalo si svoji kvalitu z pohledu dlouhodobé životnosti stavby.

Jaké výhody podle Vás v současné době mohou ovlivnit stavebníky?
Výhody pro stavebníky jsou nabízeny ve formě poukazů, slevových akcí na koupi materiálů a dalších obchodních pobídek. Jako stavitel, však vidím největší výhodu v komplexním a systémovém řešení jednotlivých konstrukčních částí stavby rodinného domu od jednoho výrobce. S tím pak jde ruku v ruce technická podpora včetně různých garancí a hlavně jasná vize, jak a z jakýchmateriálů stavět. A to je podle mého názoru velká výhoda pro budoucí stavebníky.

Váš vzkaz stavebníkům…
Kvalitně provedená práce s důrazem na řešení jednotlivých detailů zvyšuje hodnotu díla a zajišťuje její dlouhodobou životnost.

Ing. Jiří Šebesta
jednatel společnosti

 

 

Silní partneři Wienerberger e4 domu

Stavební firmy v programu e4

Tradice výstavby rodinných domů (navazuje na sdružení Porotherm dům Wienerberger)

Ověřené profesionální stavební firmy

e4 dům na klíč

Stavební firmy v programu e4 >

Průmysloví partneři v programu e4

Podpora stavebníků v programu prostřednictvím řady výhod a propracovaných technologických řešení

15 renomovaných výrobců prémiových stavebních materiálů

 

Průmysloví partneři v programu e4 >

Certifikovaní projektanti e4

Proškolení odborníci z pravidel navrhování e4 domů

Síť specialistů na území celé ČR

Certifikovaní projektanti e4 >