Deník stavební firmy

Zajímá vás, jak se staví moderní energeticky úsporné rodinné domy z jednovrstvého zdiva? Chcete získat užitečné rady před výstavbou vašeho vysněného domu? Podívejte se na jednotlivé díly, které jsme vytvořili s ověřenými stavebními firmami z programu Wienerberger e4 dům.

1. díl - STAKL - stavby a střechy, s.r.o.

Máte zájem o stavbu pořádného domu bez starostí od společnosti Wienerberger, výrobce stavebních materiálů?

Podívejte se, jak takové energeticky úsporné domy na klíč staví profesionálové. V prvním díle vám představíme stavební firmu STAKL – stavby a střechy, s.r.o., která působí v Poděbradech a okolí.

2. díl - Gostas, s.r.o.

Máte zájem o stavbu pořádného domu bez starostí od společnosti Wienerberger, výrobce stavebních materiálů?

Podívejte se na hrubou stavbu, která je postavena z jednovrstvého zdiva Porotherm 44 T Profi, což jsou moderní cihly plněné minerální vatou. V druhém díle vám představíme stavební firmu Gostas, s.r.o., která působí na východě Prahy.

3. díl - Buca Group, s.r.o.

Jak probíhá výstavba řadových rodinných domů? Dozvíte se od našeho partnera Buca Group, s.r.o. z jižních Čech.

Ve třetím díle se zaměříme na řadové rodinné domy postavené z cihel Porotherm 38 Profi a akustických cihel Porotherm 25 AKU Z. Jaké jsou výhody řadových domů z pohledu tepelné izolace? Proč stavební firma zvolila vazníkový krov a jaké jsou hlavní rozdíly ve vytápění zemním plynem a tepelným čerpadlem?

4. díl - SIXL, spol. s r.o.

Zajímá vás stavba domu, který není napojen na vodovodní ani kanalizační řád?

Čtvrtý díl Deníku stavební firmy nám přiblíží atypický rodinný dům, na jehož stavbu byly použity cihly Porotherm 38 T Profi. Dům nepotřebuje další dodatečné zateplení, jelikož zdivo v sobě již obsahuje 24 cm tepelného izolantu. Tento nízkoenergetický dům je postaven na kopci a není napojen na vodovodní a kanalizační řád.