deník stavební firmy STAKL

Deník stavební firmy – 1. díl STAKL – stavby střechy, s.r.o.

Máte zájem o stavbu pořádného domu bez starostí od společnosti Wienerberger, výrobce stavebních materiálů? Podívejte se, jak takové energeticky úsporné domy na klíč staví profesionálové. V prvním díle vám představíme stavební firmu STAKL – stavby a střechy, s.r.o., která působí v Poděbradech a okolí.

Program Wienerberger e4 dům sdružuje profesionální stavební firmy, které jsou certifikované pro výstavbu pořádných e4 domů bez starostí. Ať už stavíte na klíč nebo svépomocí, Wienerberger vždy nabízí plnou podporu pro vaši výstavbu. V tomto pořadu se zaměříme na stavbu rodinných domů na klíč, které jsou stavěny z cihel Porotherm a v případě šikmé střechy mají střešní tašky Tondach.

Na co se můžete těšit v dnešním díle? Povíme si, jaké stavební materiály a technologie se dnes využívají pro stavbu rodinného domu. Zaměříme se i na konstrukční detaily a jejich důležitost. Řekneme si, proč je důležité věnovat pozornost časového harmonogramu stavby a v neposlední řadě si řekneme, proč je důležité věnovat pozornost i zahradě.

Všechny deníky stavebních firem

Wienerberger e4 dům - firma

Bezplatná konzultace

Řešte vaše bydlení s odborníky