Fotografie z dozdívání interiéru | Vzorový e4 dům | Wienerberger

Dozdívání interiérů

11. 09. 2019
 
Tento týden se v koupelnách vytvářely dozdívky pro vestavěné police a skříně. Tyto práce se provádí v hrubém zdivu vyzdíváním příčkovek od společnosti Wienerberger s.r.o. Vzniká tak designově atraktivní, příjemné a praktické prostředí pro odkládání věcí.

Jak jsme daleko zahájením dozdívání interiérů?

Fotografie Elektro krabiček a Izolace podkroví  | Vzorový e4 dům | Wienerberger

Úložné prostory

Jak je z fotografii patrné, jsou to police, výklenky či výčnělky sloužící pro tolik potřebné ukládání různých hygienických pomůcek. Doplněné budou závěsnými skřínkami – vše dle návrhu firmy SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ, naší v současnosti největší specializované sítě prodejen vybavení pro koupelny a kuchyně. Právě ta zároveň vybavení koupelen dodá.

Mezi další úložné prostory, pro které se vyzdíváním příčkovek vytváří prostor, jsou vestavěné skříně a skřínky pro uschování kosmetiky, ručníků i úklidových prostředků. Prostorovou situaci navíc vylepší i rohové skříně, které využijí místa i jinak prakticky nevyužitelných koutů. Vzniká tak pohodlné prostředí i pocit vzdušnosti a prostornosti koupelny.

Fotodokumentace

Fotografie PŘED

dozdíváním interiérů

Fotografie PO

dozdívání interiéru

Grafika na web WTS

Produkty použité v této fázi výstavby

  • příčky Porotherm 11,5 AKU Profi
  • přizdívky Porotherm 11,5 Profi
  • Porotherm 14 Profi

Technické informace

I u nenosných stěn platí, že pokud vznikne mezera ve styčné spáře 5 mm – 3 cm je nutné ji vyplnit, aby byl dostatečný podklad pro omítky. Nevyplněná spára širší než 5 mm je téměř vždy příčinou vzniku trhliny v omítce! Celou spáru lze vyplnit obyčejnou maltou používanou pro zdění. Spáru nikdy nevyplňujte omítkou!

Do nenosných příček lze kotvení provést pomocí běžných plastových hmoždinek. Otvory pro kotvení vrtejte ostrým vidiovým vrtákem bez příklepu! Při vrtání s příklepem by se vylámala žebra cihel a hmoždinka by ve zdivu pevně nedržela.

Otázky a řešení

V této fázi stavby za vás řešíme tyto starosti:

Bude můj dům moderní?
Ano. Cihla je moderním a pokrokovým materiálem, který je ověřený historií. Z keramických materiálů se dá postavit budova v jakémkoli tvaru. Firmy, s působností po celé České republice, jsou kvalitní a léty ověřené.

Fotografie ze stavby

Mohlo by vás také zajímat

Wienerberger e4 dům - firma

Bezplatná konzultace

Řešte vaše bydlení s odborníky