Představení konceptu e4 domu – VIDEO

14. 01. 2021
e4 domy pro všechny 
 
Uvažujete o stavbě rodinného domu? Podívejte se na možnosti, které pro získání vašeho vysněného bydlení nabízíme. Zdravý, nízkonákladový a bezúdržbový dům nemusí být pouhým snem! K vlastnímu bydlení vám dokážeme pomoci, ať již máte konkrétní představu o jeho podobě či si přejete jednoduše vybrat z katalogu rodinných domů. 

3 způsoby stavby | Pomoc se získáním dotace

Nabízíme hned 3 způsoby, jak dům stavět. Šikovní kutilové se do stavby mohou pustit svépomocí. Stavba je možná s vlastní stavební firmou či pokud chcete starosti nechat na nás, pak s ověřenou stavební firmou programu Wienerberger e4 dům. 

Nyní nově pomůžeme se získáním státní dotace - na vybrané technologie a materiály až v hodnotě 450 000 Kč.

VIDEO - představení konceptu e4 domu

Na co se můžete ve videu těšit?

Video představuje Koncept e4 domu. V jeho průběhu se seznámíte s tím, co se ukrývá pod jednotlivými zkratkami "e4", co vlastně e4 dům je. Jaké má výhody a jak jej postavit. Abychom vás moc nenapínali - e4 domy jsou postavené ze zdravých přírodních materiálů. Jedná se o cihly Porotherm a pálené střešní tašky Tondach. Tyto materiály doplňují keramické lícové cihly a obkladové pásky Terca a dlažba Penter. Díky synergii těchto materiálů je realizace e4 domů snazší a bydlení v nich je naprosto komfortní. 

Více informací získáte zde: Co je e4 dům > 

Či se nám neváhejte ozvat na e4@wienerberger.com.

Bezplatná konzultace

Sjednejte si bezplatnou konzultaci k vaší stavbě e4 domu

Další videa