Fotografie - inteligentni domacnost | Vzorový e4 dům | Wienerberger

Inteligentní domácnost

22. 06. 2020
Inteligentní domácnost je srdcem domu. Cílem ovládání domu je soustředit všechny řídící a ovládací prvky do jednoho systému. Toto se na vzorovém domě podařilo díky partnerovi ABB, který do vzorového domu dodal digitální řád řízení topení, chlazení, rekuperace, stínění, otvírání oken až po kamerové systémy v domě. 
 

Jak jsme daleko instalací inteligentní domácnosti

Fotografie - inteligentni domacnost | Vzorový e4 dům | Wienerberger

Inteligentní domácnost

Vzniklo komplexní řešení elektrické instalace celého rodinného domu, které uživatelům vyhovuje jak po stránce technické, tak i po stránce moderního designu. Naistalována byla „chytrá“ elektroinstalace ABB-free@home® a systém domovních telefonů ABB-Welcome Midi. Celý dům tak bude majitel ovládat pomocí designových vypínačů Levit®M, mobilního telefonu nebo tabletu. Rodina Vlčkových bude mít k domu přístup odkudkoli, kde se budou nacházet. Dům bude inteligentní v různých směrech – od ovládání žaluzií, světelné pohody až po řízení vytápění a možnosti přístupu k dalším prvkům elektroinstalace dle potřeb uživatelů.

Fotodokumentace

Fotografie PŘED

provedením instalace inteligentní domácnosti

Fotografie PO

provedení instalace inteligentní domácnosti

Grafika na web WTS

Produkty použité v této fázi výstavby

  • inteligentní řídící systém ABB - řízení topení, chlazení, rekuperace, stínění, otvírání oken, kamerové systémy v domě.

Technické informace

Cílem ovládání domu je soustředit všechny řídící a ovládací prvky do jednoho systému díky inteligentní domácnosti. Majitel tak bude ovládat dům pomocí vypínačů, mobilního telefonu nebo tabletu, a to odkudkoliv, kde se bude nacházet. 

Starosti

V této fázi stavby za vás řešíme tyto starosti:

Dokážu v budoucnu napojit svůj dům na nové technologie?

Ano, bez problému.  Ekologie, energetika, i ekonomika – v konceptu se počítá s nejmodernějšími postupy v těchto oblastech. Dům je předpřipraven na moderní technologie budoucnosti, parametry vyhovují již dnes kritériím, které budou platné v budoucnu.

Fotografie ze stavby

Mohlo by vás také zajímat

Wienerberger e4 dům - firma

Bezplatná konzultace

Řešte vaše bydlení s odborníky