Fotografie ze zisku ocenění konceptu e4 - GRAND PRIX | Vzorový e4 dům | Wienerberger

Koncept e4 získal ocenění GRAND PRIX

23. 10. 2017
 
Na letošním mezinárodním stavebním veletrhu FOR ARCH vybrala odborná porota nejlepší exponáty a technologie letošního roku.

O prestižní ocenění bojovalo celkem 46 přihlášených. Pět z nich získalo právě ocenění GRAND PRIX. Dle vyjádření poroty byla společnost Wienerberger cihlářský průmysl, a. s., oceněna za „Koncept cihelného domu budoucnosti e4, tedy za koncept výstavby cihlových budov splňujících požadavky na energetickou náročnost, ekonomii, ekologii a uživatelsky přátelské vnitřní prostředí.

Koncept e4

Idea konceptu e4 je reprezentována čtyřmi hlavními výhodami tohoto řešení, a to energetickou efektivností a ekonomickou výhodností, ekologickým provedením a emocemi ve smyslu individuální architektury a zdravého bydlení.

„Wienerberger tímto projektem představuje své ucelené řešení pro bydlení v domech s keramickou obálkou po roce 2020, jeho výhody a vysoký komfort bydlení,“ shrnuje Ing. Kamil Jeřábek, místopředseda představenstva společnosti Wienerberger cihlářský průmysl a. s.

„Na jaře 2018 odstartujeme stavbu prvního e4 domu, který proběhne pod dozorem celé řady stavebních a energetických expertů,“ dodává Ing. Jeřábek. Dům e4 postaví společnost Wienerberger na klíč v kategorii energetické náročnosti budovy – dům s téměř nulovou spotřebou energie. Autorem projektu prvního e4 domu je Ing. Arch Bohumil Brůža.

Ostatní fotografie z eventu

Mohlo by vás také zajímat

Wienerberger e4 dům - firma

Bezplatná konzultace

Řešte vaše bydlení s odborníky