Fotografie střešních oken pomocí dronu | Vzorový e4 dům | Wienerberger

Montáž střešních oken

08. 01. 2020
 
Na šikmou střechu se montovala střešní okna Velux s elektrickým ovládáním otevírání. Tato okna mají vysokou kvalitu provedení včetně izolace rámu, který slouží proti tepelným mostům ve styku okenního rámu a izolace střechy.

Jak jsme daleko zahájením montáže strešních oken?

Fotografie střešních oken pomocí dronu | Vzorový e4 dům | Wienerberger

Montáž střešních oken

Výhoda izolace pomocí originálního zateplovacího bloku tkví v tom, že je pevně spojený s rámem okna a izoluje jej po celé jeho výšce i v místech, která lze velmi obtížně zateplit klasickým způsobem. Střešní okna jsou opatřena hliníkovou vnější vrstvou. Osazení trojskly zaručuje vynikající tepelné a zvukově izolační vlastnosti.

Inovativní systém dálkového ovládání umožňuje otevírat a zavírat okna jediným stisknutím tlačítka na dálkovém ovladači. Nástěnný ovladač je se střešním oknem spárován již z výroby. Snadné ovládání zajišťují tři tlačítka. Dostupné funkce po stisknutí jsou otevřít/zavřít/stop. Zařízení umožňuje také ovládání rolet a žaluzii.

Fotodokumentace

Fotografie PŘED

montáží strřešních oken

Fotografie PO

montáži strřešních oken

Grafika na web WTS

Produkty použité v této fázi výstavby

  • střešní okna Velux

Technické informace

Velux montáž střešních oken, izolace pomocí originálního zateplovacího bloku, osazené trojskly a systém dálkového ovládání oken.

Otázky a řešení

V této fázi stavby za vás řešíme tyto starosti:

Bude mít dům nízkou spotřebou energie?
E4 dům vám zaručí nízké roční náklady za energie nyní i do budoucna. Jeho tepelnětechnické parametry splňují legislativu roku 2020.

Bude podkroví teplotně stabilní?
Stabilní teplotu v podkroví pomáhá udržovat těžký strop. Strop svojí velkou hmotností zajišťuje fázový posun teplot – přes den chladí a v noci hřeje. Srovnává tedy teplotu. Pokud jsou ve střeše použita střešní okna, doporučuje se použití střešních rolet.

Fotografie ze stavby

Mohlo by vás také zajímat

Wienerberger e4 dům - firma

Bezplatná konzultace

Řešte vaše bydlení s odborníky