Fotografie z prezentace e4 na výstavách | Vzorový e4 dům | Wienerberger

Prezentace domu e4 na výstavách

11. 04. 2018
 
Tento týden jsme našim zákazníkům představili koncepci domů Wienerberger e4 hned na třech regionálních výstavách. 

Jako první proběhl  stavební veletrh For Habitat v Praze, který se  již tradičně konal  na výstavišti v Letňanech. Následovaly  miniregionální výstava Stavotech Olomouc  a Stavba a zahrada  v Hradci Králové, kde  probíhala  soutěž učňů stavebních řemesel pod názvem SUSO.

Tradiční i netradiční dotazy

Kromě tradičních dotazů našich zákazníků na cihly Porotherm, střešní krytinu Tondach, dlažbu Penter a lícové cihly Terca, návštěvníky velmi  zaujala i prezentace vzorového domu e4. Otázkou bylo, co nám  přinese dům e4 jiného? Zásadní řešení a ucelený  koncept výstavby rodinného cihlového domu s keramickou obálkou, to je dům  e4. Také základní  pravidla pro výstavbu  e4 domů  svépomocí nebo  se stavební firmou byly skvělým tahákem zájmu návštěvníka stánku. Pohled budoucího uživatele e4 domu  na dům budoucnosti, kde  vstupní investice jsou v  reálných možnostech  průměrného investora rodinného domu, se setkal se zvýšeným zájmem. Tato koncepce domů budoucnosti podporuje použití  fotovoltaických panelů, nízkoteplotních vytápění místností, a dokonce i na rozvoj elektromobilů a dobíjení jejich baterii. Na toto vše a mnohé další zajímavosti myslí soubor pravidel pro výstavu domů e4.

Zákazníky zaujala také energetická úspornost domu s náklady, které se v době užívání domu rychle vrátí. Dům e4  je ekologický, používá  přírodní  materiály  pálené cihly, střešní tašky a keramické dlažby bez dodatečných neekologických zateplovacích systémů. Návštěvníkům  se líbilo, že nový koncept řešení výstavby domu nabízí vysoký uživatelský komfort na míru každému investorovi  a  přinese velice důležitý podklad pro jednání s projektantem o  jejich projektu.

Ostatní fotografie z eventu

Mohlo by vás také zajímat

Wienerberger e4 dům - firma

Bezplatná konzultace

Řešte vaše bydlení s odborníky