Fotografie bezobložkových zárubní | Vzorový e4 dům | Wienerberger

Příprava před omítáním

20. 12. 2019
 
Po dokončení hrubé části elektroinstalace je prováděna příprava před vnitřními omítkami. Součástí přípravy je osazení rohových lišt, které se instalují na zdivo lepidly na bázi sádry, aby docházelo k rychlému zatvrdnutí exponovaných míst.

Jak jsme daleko zahájením příprav před omítáním?

Fotografie bezobložkových zárubní | Vzorový e4 dům | Wienerberger

Lepidlo na bázy sádry

Dále osazení skrytých zárubní včetně lišt pro skryté sokly. Spoj zárubně se zdivem je přetažen Uniflottem – což je tmel od Knaufu, který je na trhu řadu let, ale stále patří k nejlepším ve své třídě – se síťkou pro zamezení praskání v budoucnu.

Následuje zaházení rozvodů elektřiny maltou , ZTI, vzduchotechniky. Krizová místa v omítaných plochách jako jsou ocelové prvky, betonové věnce a průvlaky byly přetaženy perlinkou se speciálním lepidlem. Pouzdro pro posuvné dveře bylo proházeno z obou stran maltou a po vyschnutí spoje se zdivem opět přeperlinkováno.

Fotodokumentace

Fotografie PŘED

přípravou před omítáním

Fotografie PO

přípravě před omítáním

Grafika na web WTS

Produkty použité v této fázi výstavby

  • doplňky Baumit

Technické informace

Příprava před vnitřními omítkami, osazení lišt, zárubní a doplňků k omítkám Baumit; začištění rozvodů maltou, aplikace perlinky.

Otázky a řešení

V této fázi stavby za vás řešíme tyto starosti:

Budu mít v projektu správně zapracovány materiály (řešení detailů)?
Všechny povinné i doporučené značky stavebních materiálů mají připravené doporučené zpracování svých detailů, které jsou osvědčeny praxí. Vše zajistí certifikovaný projektant a plnění ohlídá stavební e4 dozor.

Fotografie ze stavby

Mohlo by vás také zajímat

Wienerberger e4 dům - firma

Bezplatná konzultace

Řešte vaše bydlení s odborníky