Prohlídka Wienerberger e4 vzorového domu - VIDEO

01. 03. 2021
Pojďte s námi na prohlídku
 
V předchozím videu jsme se seznámili s konceptem Wienerberger e4 vzorového domu. Prvního vzorového domu e4 s nejmodernějšími technologiemi a materiály. Současně se jedná o zdravé stavební materiály přírodního původu - cihly Porotherm, pálenou střešní krytinu Tondach, lícové cihly a obkladové pásky Terca a dlažbu Penter. Pojďme však nyní nahlédnou doslova pod obálku, v našem případě dokonce pod celokeramickou. Na to, jaký dům bude pětičlenná rodina obývat!

VIDEO - prohlídka Wienerberger e4 vzorového domu

Na co se můžete ve videu těšit?

Video představuje dispoziční řešení 5 + kk rodinného domu. Blíže se věnujeme stavebním materiálům, které byly pro stavbu vybrány. Přecházíme z vnějšího pohledu na fasádu domu do jeho vnitřních prostor. Projektový manažer projektu Wienerberger e4 dům, Ing. Daniel Uskokovič, vás postupně provede všemi místnostmi a upozorní na krásná a vychytaná řešení. Ze společenské přízemní části se tak přesouváme do klidové obytné části v patře domu. Právě z patra domu lze vyjít přímo na jeho střechu, kterou si důkladně prohlídneme. 

Pro více informací se na nás neváhejte obrátit! A můžete se těšit, o našich partnerech se dozvíte více v následujícím videu. 

Více informací získáte zde: Co je e4 dům >

Či se nám neváhejte ozvat na e4@wienerberger.com.

 

Bezplatná konzultace

Sjednejte si bezplatnou konzultaci k vaší stavbě e4 domu

Další videa