Fotografie lepení dlažby v technické místnosti | Vzorový e4 dům | Wienerberger

Vnitřní dlažba

23. 04. 2020
 
Na distanční stěrku Nivello Quattro od partnera Baumit, která vyrovnala výškové rozdíly na podlahách v budově, byla pokládána keramická dlažba, kterou dodal partner projektu SIKO.

Jak jsme daleko zahájením vnitřní dlažby?

Fotografie lepení dlažby v technické místnosti | Vzorový e4 dům | Wienerberger

Pokládka vnitřní dlažby

Dlažba byla vkládána do tenkovrstvé malty určené pro tepelně namáhané pochozí povrchy Baumit Baumacol, což je kompletní výrobní program pro lepení a spárování obkladů a dlažeb, který plně vyhovuje vysokým nárokům na provádění v interiéru i exteriéru.

Součástí této řady je i spárovací hmota, která byla využitá při spárování dlažby v interiéru. V místech skrytých zárubní pak byly použity také lišty pro skryté sokly. Soklové lišty jsou důležitým prvkem v interiéru.

Soklová lišta se skládá ze dvou částí: základní deska (svorkovnice) a přední panel – montovaný / lepený. Přední panel může být dokončen v eloxovaném hliníku, jakékoliv barvě RAL, nebo sladěn s podlahou, či dveřním křídlem. Po montáži je základní deska v jedné rovině se stěnou. Takováto sestava umožňuje plné otevření dveří bez nebezpečí vzájemného poškození.

Fotodokumentace

Fotografie PŘED

vnitřní dlažbou

Fotografie PO

vnitřní dlažbě

Grafika na web WTS

Produkty použité v této fázi výstavby

  • keramická dlažba SIKO
  • tenkovstvá malta Baumit

Technické informace

Ukládání keramické dlažby SIKO do nivelační stěrky Baumit.

Otázky a řešení

V této fázi stavby za vás řešíme tyto starosti:

Budu mít v projektu správně zapracovány materiály (řešení detailů)?
Ano. Všechny povinné i doporučené značky stavebních materiálů mají připravené doporučené zpracování svých detailů, které jsou osvědčeny praxí. Vše zajistí certifikovaný projektant a plnění ohlídá stavební e4 dozor.

Fotografie ze stavby

Mohlo by vás také zajímat

Wienerberger e4 dům - firma

Bezplatná konzultace

Řešte vaše bydlení s odborníky