Fotografie vnitřních omítek | Vzorový e4 dům | Wienerberger

Vnitřní omítky

28. 12. 2019
 
Minulý týden probíhala příprava podkladu stěn před omítáním. Na připravený podklad vnitřních stěn byly aplikovány omítky od firmy Baumit, konkrétně typ Baumit KlimaWhite. 

Jak jsme daleko zahájením vnitřních omítek?

Fotografie střešních oken a vnitřních omítek | Vzorový e4 dům | Wienerberger

Jádrové i jednovrstvé omítky

Baumit KlimaWhite svým složením a mikroporézní strukturou představují tyto omítky důležitou vrstvu, která je schopna vázat na sebe vzdušnou vlhkost a v případě potřeby ji opět uvolňovat do prostoru. Optimální rozmezí tloušťky jádrových i jednovrstvých omítek je 15–25 mm, což zajišťuje maximální účinnost ukládání a uvolňování vzdušné vlhkosti. Baumit KlimaWhite je přírodně bílá jednovrstvá lehčená strojově zpracovatelná omítka na vápenné bázi s mikroporézní strukturou a vysokou paropropustností pro interiér.

Na jádrovou omítku bude následně nanesena vrstva pohledového štuku. Aplikace se provádí pomocí omítacího zařízení, které podstatně zjednodušuje pracnost.

Fotodokumentace

Fotografie PŘED

vnitřními omítkami

Fotografie PO

vnitřních omítkách

Grafika na web WTS

Produkty použité v této fázi výstavby

  • omítka Baumit KlimaWhite

Technické informace

Příprava podkladu stěn před omítnutím, nanesení Baumit KlimaWhite – jádrové omítky.

Otázky a řešení

V této fázi stavby za vás řešíme tyto starosti:

Bude v mém domě příjemné vnitřní klima?
Ano, přírodní materiál, jakým je pálená hlína, vyniká svými jedinečnými tepelně izolačními vlastnostmi. V zimě uvnitř udržuje teplo a v létě naopak chrání před horkem. E4 dům poskytuje zdravé vnitřní mikroklima. To znamená bydlení bez škodlivin, bez plísní a s přirozenou vlhkostí vzduchu.

Bude můj dům vhodný pro místní klimatické podmínky?
Ano, dům se svými parametry, stavebními prvky a technologiemi je koncipován pro bydlení v klimatických podmínkách České republiky.

Fotografie ze stavby

Mohlo by vás také zajímat

Wienerberger e4 dům - firma

Bezplatná konzultace

Řešte vaše bydlení s odborníky