G SERVIS CZ, s.r.o.

Tiskařská 10/257, 108 00 Praha 10 – Malešice

Rodinný dům Aspen | Průmyslový partner e4 | G SERVIS
Rodinný dům Aspen

Na českém trhu působíme více než dvacet let. Za tuto dobu jsme dodali projektovou dokumentaci, detailně zpracovanou jako prováděcí, pro více než 40 000 rodinných domů.

Výhodný balíček projektové dokumentace
Na stavební úřad stavebník musí donést několik povinných dokumentů. A proto nabízíme výhodný balíček dokumentace, se kterým nejenom ušetříte, ale budete mít pohromadě všechny základní požadované dokumenty ke stavebnímu řízení. Balíček obsahuje: typový projekt, průkaz ENB, osazení domu na pozemek. 

Individuální projekt G SERVIS CZ
Zákazníci, kteří preferují individuální přístup a nevyhovuje jim z různých důvodů typové řešení, již nemusí chodit jinam. Stavebníkům nabízíme zpracování individuálního projektu přímo dle jejich požadavků a přání. Individuálně též navrhneme interiér, pozemek, či pomůžeme přímo s výstavbou rodinného domu.

Produkty společnosti G SERVIS

Rodinný dům

Meribel

Rodinný dům

Sillian

  • Především kvalitně a komplexně zpracovaná projektová dokumentace je ten správný základ pro stavbu domu. Náš tým odborníků je připraven vám kdykoliv pomoci s výběrem vašeho ideálního bydlení a připravit pro stavební firmu kvalitní podklady pro samotnou stavbu domu.
Ředitel společnosti | Průmyslový partner e4 | G SERVIS

Rozhovor

Co by mělo být prvním krokem, pakliže se rozhodnu stavět? A jaké jsou navazující fáze?
Ideální je mít kde, tzn. vlastnit stavební pozemek. Dále také vědět, jaká jsouregulativa výstavby v dané lokalitě. Pak už si stačí jen rozmyslet, jaký chci dům. Doporučuji zalistovat v katalozích typových projektů a zde si vybrat, případně se inspirovat pro budoucí tvorbu individuální projektové dokumentace.

Kdy by měly mé kroky vést přímo k projektantovi? Kdy je naopak lepší domluvit si nejdříve schůzku s architektem?
K projektantovi bych doporučil vydat se v případě, že mám jasnou představu o tom, co chci stavět. Pokud mám jen představy, myšlenky, vize a vím, že vyžaduji něco atypického, doporučil bych návštěvu architekta a zpracování architektonické studie. Toto však neznamená, že šikovný projektant nedokáže do určité míry roli architekta nahradit.

Stavebník se nejspíš nejčastěji dostaví na schůzku s obecným zadáním, kdy má představu o velikosti domu, počtu místností a stylu, v jakém chce dům postavit. Na co však většina klientů zapomíná a z jakých omylů je nejčastěji vyvádíte?
Myslím, že naši klienti většinou věd, co chtějí. My je spíše jen korigujeme a většinou také objasňujeme fámy, které se dočetli na internetu. Mnohdy si také budoucí stavebníci nedokáží představit finanční náročnost toho, co požadují, a proto také na schůzkách často děláme orientační propočty jejich staveb.

Od čeho nejčastěji stavebníky odrazujete?
Nemyslím, že bychom klienty od něčeho přímo odrazovali, snažíme se je spíše směrovat. Pravdou je, že občas něco i rozmlouváme. Jedná s především o případy, kdy si klienti vymyslí nějaké vlastní, většinou přetechnizované řešení. Snažíme se vždy o to, aby byla výstavba domu jednoduchá, stejně jako následný provoz a údržba.

Pokud se rozhodnu pro výběr projektu od G SERVISu, jaké výhody to s sebou nese a co mě celkově čeká?
Zásadní výhody typového projektu jsou rychlost jeho zpracování, cena, jeho rozpracovanost a vzhledem k tomu, že se jedná o opakovaný prodej, pak i možnost jeho postupného odladění.

Je možné G SERVIS projekty upravovat?
Typové projekty je samozřejmě možné upravovat. Většinou je vše řešeno formou klientských změn. Někdy, pokud se jedná o opravdu drobné změny, je můžeme řešit až během výstavby změnou stavby před dokončením. Někdy se naopak stane, že jsou požadavky klientů na změny takové, že již nedává smysl upravovat typový projekt a nakreslí se dokumentace celá znovu.

Co by nemělo chybět všem budoucím stavebníkům vyjma povinné dokumentace? Máte pro ně nějaký vzkaz?
Tak hlavně pevné nervy a hodně energie, jak do jednání s úřady, tak do následné výstavby. Přeci jen, projektem to teprve začíná. A kvalitním, racionálně zpracovaným projektem lze do budoucna nervy i finance výrazně ušetřit...

 

Ing. Jan Korejtko
ředitel společnosti
G Servis CZ s.r.o. 

 

Další produkty průmyslového e4 partnera - G SERVIS

Rodinný dům

Tarvisio

Rodinný dům

Tania

 

 

Silní partneři Wienerberger e4 domu

Stavební firmy v programu e4

Tradice výstavby rodinných domů (navazuje na sdružení Porotherm dům Wienerberger)

Ověřené profesionální stavební firmy

e4 dům na klíč

Stavební firmy v programu e4 >

Průmysloví partneři v programu e4

Podpora stavebníků v programu prostřednictvím řady výhod a propracovaných technologických řešení

15 renomovaných výrobců prémiových stavebních materiálů

Průmysloví partneři v programu e4 >

Certifikovaní projektanti e4

Proškolení odborníci z pravidel navrhování e4 domů

Síť specialistů na území celé ČR

Certifikovaní projektanti e4 >