Pipelife Czech s.r.o.

Kučovaniny 1778, 765 02 Otrokovice

Venkovní kanalizační systémy z PVC | Průmyslový partner e4 | Pipelife
Venkovní kanalizační systémy z PVC

Společnost Pipelife Czech s.r.o. je významným výrobcem a největším prodejcem plastových potrubních systémů v České republice. Nabízí nejširší sortiment potrubí a dalších komponent pro všechny typy staveb ať už se jedená o sanitární a topenářské systémy nebo o inženýrské sítě.

Více než dvacetiletá tradice firmy a trvale doplňované portfolio výrobků dokazuje její životaschopnost. Inovace, využití nejmodernějších materiálů a technologií výroby, stejně jako důraz na kvalitu zaručily firmě vysoké hodnocení zákazníků a zvyšující se podíl na českém trhu. Pipelife Czech si však připisuje obchodní úspěchy i na trhu slovenském a při exportu do dalších zemí Evropy i jiných kontinentů. Výrobky jsou technologicky vyspělé a s významným ekologickým přínosem. Při výrobě se snažíme minimalizovat dopady na životní prostředí a po ukončení životního cyklu jsou všechny naše výrobky 100% recyklovatelné, a proto řada našich produktů smí používat ochrannou známku Ekologicky šetrný výrobek.

Produkty společnosti Pipelife

Příklad Instalace Systémů

pro hospodaření s dešťovou vodou

Systémy pro radiátorové/podlahové vytápění

z Pex/AIPex Radopress

Vodovodní

systémy

  • „PIPES FOR LIFE“ je velmi jednoduché motto, které naznačuje nutnost kvalitních potrubních systémů v současném světě.
RNDr. Dalibor Matula, CSC., MBA - obchodní a marketingový ředitel | Průmyslový partner e4 | Pipelife

Rozhovor

V současné hektické době se mnohdy většina ať už odborné či laické veřejnosti staví k systémům, které nejsou „viditelné“ (jakým jsou např. potrubní systémy, jimiž proudí různá média) lehkovážně přičemž si neuvědomuje případné dopady při např. defektech. Pro nás, jako výrobce těchto systémů je to velmi alarmující stav a proto věnujeme max. pozornost tomu, aby byly naše výrobky co nejvíce bezpečné proti takovéto lehkovážnosti.

 

RNDr. Dalibor Matula, CSC., MBA
obchodní a marketingový ředitel

Další produkty průmyslového e4 partnera - Pipelife

Předizolované systémy

pro rozvody energií  TERRENDIS

Revizní kanalizační šachty

z PP/PVC

Systémy pro rozvody

horké/studené vody z PP

 

 

Silní partneři Wienerberger e4 domu