SEMMELROCK STEIN+DESIGN Dlažby s.r.o.

Ledčice 235, 277 08 Ledčice

Dlažba Umbriano | Průmyslový partner e4 | Semmelrock
Dlažba Umbriano

Více jak 60 let udává společnost Semmelrock Stein+Design díky své kvalitě, inovačním schopnostem a skvělému designu nové trendy v oblasti produkce betonových výrobků. Tím se v regionech střední a východní Evropy etablovala jako přední dodavatel individuálních řešení pro zpevněné plochy.

Semmelrock je 100% dceřinou společností skupiny Wienerberger AG a disponuje moderním zázemím a rozsáhlou výrobní a prodejní sítí v celé střední a východní Evropě. Se 14 výrobními závody v sedmi zemích – Česku, Slovensku, Maďarsku, Polsku, Chorvatsku, Rumunsku a Bulharsku – a prodejními pobočkami ve Slovinsku, Srbsku, Bosně a Hercegovině, Černé Hoře a Makedonii zaměstnává společnost okolo 900 pracovníků.

Jako tvůrce vnějšího prostředí Vás Semmelrock při realizaci velmi rádi podpoří, ať se již hodláte pustit do zcela nového projektu nebo pouze do rekonstrukce Vaší současné zahrady. Jeho dlouholeté zkušenosti mu umožňují nabídnout Vám celou řadu zajímavých nápadů pro zahrady, terasy, vchody do domů, příjezdové cesty, vstupní části, zídky, ploty a další venkovní prvky. Objevte ověřenou klasiku, stejně jako i nové produkty s nadčasovými, exkluzivními povrchy.

Rozmanitost produktů společnosti Semmelrock Vám dává volnost a prostor pro nápadité řešení venkovního prostředí. Realizace vlastních vizí a přání nebyla nikdy jednodušší. Nechte se inspirovat a těšte se na krásné dny ve Vaší zahradě se Semmelrock Stein+Design.

Produkty společnosti Semmelrock

Produkt Comp 01

panama nacar

Produkt Airpave 18

casona blanco oeb

  • Naše motto „Passion for paving“ vyjadřuje naše nadšení pro betonové produkty. Okolí Vašeho domu vnímáme jako obytný prostor, který Vám velice rádi pomůžeme zrealizovat dle Vašich vysněných představ.
Obchodní ředitel | Průmyslový partner e4 | Semmelrock

Rozhovor

Vize naší společnosti
Naše společnost pomáhá lidem vytvářet vysněný domov. Zákazníkům chceme nabídnout inspiraci pro realizaci jejich představ o podobě venkovního prostředí jejich domova.

Inovativní řešení
Naší snahou je, nabídnout zákazníkům nejen klasické produkty, ale vždy i něco nového nebo s přidanou hodnotou. Zakládáme si na designu, proto u nás naleznete širokou škálu velkoformátových dlaždic, na vybrané produkty je možnost povrchové úpravy Semmelrock Protect a v neposlední řadě nabízíme i super tenké designové porcelánové dlaždice AirPave. Naše produkty neustále vyvíjíme, a to jak po technologické, tak i designové stránce.

 

Ing. Daniel Veselý
obchodní ředitel

 

 

Silní partneři Wienerberger e4 domu

Stavební firmy v programu e4

Tradice výstavby rodinných domů (navazuje na sdružení Porotherm dům Wienerberger)

Ověřené profesionální stavební firmy

e4 dům na klíč

Stavební firmy v programu e4 >

Průmysloví partneři v programu e4

Podpora stavebníků v programu prostřednictvím řady výhod a propracovaných technologických řešení

15 renomovaných výrobců prémiových stavebních materiálů

Průmysloví partneři v programu e4 >

Certifikovaní projektanti e4

Proškolení odborníci z pravidel navrhování e4 domů

Síť specialistů na území celé ČR

Certifikovaní projektanti e4 >