VEKRA

Hlavní 456, Lázně Toušeň

Vekra okna exteriér | Průmyslový partner e4 | VEKRA
Vekra okna exteriér

VEKRA je největším výrobcem oken a dveří v ČR. Plastová, dřevěná, hliníková i dřevohliníková okna, dveře a posuvné systémy VEKRA se uplatní jak v bytových, tak nebytových stavbách. Samozřejmostí je dodávka prvků pro domy v nízkoenergetickém a pasivním standardu.

VEKRA poskytuje komplexní služby od poradenství při výběru, přes konstrukční řešení na míru, až po výrobu, odbornou montáž a celoživotní servis dodaných systémů. Zárukou kvality produkce jsou 4 vlastní specializované výrobní závody v Čechách a na Moravě vybavené moderními robotickými výrobními linkami.

Tradice, technické i výrobní zázemí a důraz na kvalitu produkce a služeb dělá ze značky VEKRA první volbu zákazníků na českém trhu v segmentu oken, vchodových dveří a souvisejících doplňků. VEKRA nese vždy odpovědnost za všechny dodané produkty a služby včetně plné záruky. Důkazem, že důraz na kvalitu a spolehlivost se vyplatí, jsou tisíce spokojených zákazníků.

Na velkých showroomech ve většině krajů v ČR je možné vidět a vyzkoušet si desítky oken, vchodových i interiérových dveří a posuvných systémů VEKRA ve skutečné velikosti včetně doplňků a stínění. Zázemí týmu dvou stovek odborných konzultantů VEKRA pak tvoří dalších 50 menších

Produkty společnosti VEKRA

Komfort Evo

plastová okna

Natura 94

dřevená okna

Exclusive

hliníková okna

Aludesign classic

dřevenohliníková okna

  • VEKRA VYDRŽÍ VÍC
Člen představenstva | Průmyslový partner e4 | VEKRA

Rozhovor

Jak byste charakterizoval VEKRU a čím se liší od ostatních dodavatelů?
VEKRA především není pouze dodavatel, ale přímo výrobce oken a dveří. Navíc všechny naše produkty prakticky jako jediní v ČR prodáváme ve vlastní prodejní síti, tedy prostřednictvím našich zaměstnanců. Ručíme tak kompletně za celou dodávku. Náš klient má jistotu, že se na nás může kdykoliv obrátit, a to i po letech. Co VEKRU ale především odlišuje, je důraz na technicky správné konstrukční řešení. Zkušenosti ukazují, že na něm často záleží dlouhodobá funkčnost a s tím i spokojenost zákazníka. Kromě toho vyrábíme všechny typy oken a dveří, proto nikdy nebudeme klienta nutit do materiálu, který se hodí nám.

Co mohou riskovat ti, kteří podlehnou lákavé nabídce levných oken?
Především by měli vědět, že skutečná kvalita oken a dveří se může projevit až za několik let. Skrývá se totiž uvnitř profilů i v řadě konstrukčních a technických detailů, které laik těžko pozná. Stejně tak klient neví, kde se na oknech skutečně ušetřilo. Nákup je proto i o důvěře k dodavateli.

Co nabízíte zákazníkům navíc?
VEKRA stabilně nabízí férové ceny, špičkové produkty a služby, plus jistotu, že na zavolání zajistíme servis. Ti, kdo volí naši značku vědí, že „sleva je jen číslo“ a ošizený výrobek může způsobit velké problémy. Přesvědčují se o tom bohužel i ti, kteří nás obracejí, když mají problém s okny od neznámého výrobce, pravidelný nápor bývá, když se na podzim ochladí. Proto nabízíme zákazníkům především jistotu. Samozřejmě ale připravujeme i některé sezónní akce, najdete je na webu.

Jaké používáte komunikační nástroje?
Naší největší devizou je spokojený zákazník, který nás doporučí dál, to je¨ vždy nejlepší komunikace a daří se nám. Proto máme tým asi dvou set konzultantů, kteří se věnují každému, kdo se na nás obrátí. Lidé nás znají z našich spotů v televizi, využíváme internet i facebookové stránky. Přesto ale preferujeme osobní komunikaci, bez které to nejde.

Co byste vzkázal zákazníkům?
Okna si kupujeme většinou jednou za život a stojí dost peněz. Výběru typu a parametrů je potřeba věnovat pozornost tak, aby odpovídala místu, kde budou sloužit a splnila vše, co od nich klient očekává.

 

Jan Tušl
člen predstavenstva

Další produkty průmyslového e4 partnera - VEKRA

Průřez oken

vizualizace

Okna Vekra

interiér

 

 

Silní partneři Wienerberger e4 domu

Stavební firmy v programu e4

Tradice výstavby rodinných domů (navazuje na sdružení Porotherm dům Wienerberger)

Ověřené profesionální stavební firmy

e4 dům na klíč

Stavební firmy v programu e4 >

Průmysloví partneři v programu e4

Podpora stavebníků v programu prostřednictvím řady výhod a propracovaných technologických řešení

15 renomovaných výrobců prémiových stavebních materiálů

Průmysloví partneři v programu e4 >

Certifikovaní projektanti e4

Proškolení odborníci z pravidel navrhování e4 domů

Síť specialistů na území celé ČR

Certifikovaní projektanti e4 >