STAVBY - REKONSTRUKCE PEJŠA, s.r.o.

Polní 1178, 272 01 Kladno

Jsme rodinná firma založená před 15 lety. Za tu dobu jsme kromě jiného realizovali více než 80 novostaveb rodinných domů v různých částech provedení – od hrubé stavby po stavbu na klíč včetně zahradnických úprav. Zaměřujeme se převážně na pozemní stavby – novostavby nebo rekonstrukce se zaměřením na bytovou výstavbu. Realizovali jsme však i několik zakázek památkově chráněných staveb (např. Státní hrad Křivoklát).

  • Jsme rodinná firma s dlouhou stavitelskou tradicí přes 5 generací. Svoji práci se snažíme dělat poctivě, sledujeme vývoj, trendy a nové technologie ve stavebnictví a snažíme se je aplikovat do naší práce. Stále preferujeme osobní kontakt se zákazníkem po celou dobu výstavby.

Rozhovor

Reference Stavební firmy STAVBY - REKONSTRUKCE PEJŠA, s.r.o.

Představte v pár větách Vaši společnost a vyzdvihněte, v čem se liší od ostatních?
V dnešní době elektronické komunikace preferujeme osobní kontakt při jednání s investorem po celý průběh stavby. Klademe si za cíl vyhovět jeho nárokům a potřebám. Snažíme se dlouhodobě provádět stavby tak, jak se mají dělat dle technologických předpisů, nevymýšlíme si vícepráce a stojíme si za cenovou nabídkou.

Jaké výhody podle Vás v současné době mohou ovlivnit stavebníky?
V tomto čase, kdy se hodně staví a kdy je těžké sehnat dodavatele stavby, zajímá stavebníka hlavně dodržení smluvních termínů, kvalita provedené práce a pak také cena. Z naší zkušenosti stavebník nejvíce ocení ty možnosti, které oddělují skupinu Wienerberger e4 dům od ostatních firem. Jsou to zejména přímé dodávky cihel i v době, kdy ostatní firmy musí na materiál čekat, technické kontroly od techniků Wienerbergeru přímo na stavbě, ale třeba i sleva na typový projekt.

Váš vzkaz stavebníkům…
Jsme v online prostředí, kde nás také můžete kontaktovat stále si ale myslíme, že osobní kontakt vyřeší více než 10 e-mailů.

 

Matěj Pejša
jednatel společnosti

 

 

Silní partneři Wienerberger e4 domu

Stavební firmy v programu e4

Tradice výstavby rodinných domů (navazuje na sdružení Porotherm dům Wienerberger)

Ověřené profesionální stavební firmy

e4 dům na klíč

Stavební firmy v programu e4 >

Průmysloví partneři v programu e4

Podpora stavebníků v programu prostřednictvím řady výhod a propracovaných technologických řešení

15 renomovaných výrobců prémiových stavebních materiálů

 

Průmysloví partneři v programu e4 >

Certifikovaní projektanti e4

Proškolení odborníci z pravidel navrhování e4 domů

Síť specialistů na území celé ČR

Certifikovaní projektanti e4 >