Wienerberger e4 dům - landing page

Výhody stavby se stavební firmou mimo program e4

Seznamte se s benefity, které můžete využít v případě stavby e4 domu s firmou dle vašeho výběru, mimo program Wienerberger e4 dům.

Benefity Wienerberger e4 domu s vlastní stavební firmou

  • Design domu dle přání zákazníka

e4 není jen katalogový dům. Projekt vašeho e4 domu lze připravit na základě individuálního projektu nebo využít:

  • projekt prvního vzorového domu
  • zvýhodněné katalogové projekty e4 domů od ateliéru Křivka
  • katalogové projekty společnosti GServis s 50% slevou
  • Pomoc s vyřízením dotace na výstavbu e4 domu

S naší novou dotační službou můžete postavit nový vysněný dům levněji až o 450 000 Kč. Naši specialisté vás provedou celým dotačním procesem Nová zelená úsporám, od prvotní konzultace, přes vytvoření projektové dokumentace až po kontrolu samotné realizace domu a naplnění všech náležitostí pro úspěšné splnění podmínek dotace. Naše práce končí v momentě, kdy obdržíte dotační částku na svůj bankovní účet. Více informací na stránce - Pomoc s vyřízením dotaze pro výstavbu e4 domu >.

  • Certifikovaní projektanti

S architektonickým řešením e4 domu dle vašich přání a požadavků vám pomohou certifikovaní e4 projektanti. Certifikovaní projektanti e4 jsou proškolení z pravidel navrhování e4 domů. 

Síť e4 certifikovaných projektantů pokrývá celé území České republiky.

  • Konstrukční a funkční řešení domu

e4 dům představuje promyšlené a ucelené konstrukční řešení. Wienerberger společně s Univerzitním centrem energeticky efektivních budov ČVUT v Praze sestavil pravidla pro stavbu domů e4 s celokeramickou obálkou. Základním pilířem tohoto řešení je konstrukce jednovrstvého obvodového zdiva bez dodatečného zateplení.

  • Slevy na stavební materiál

Možnost získat výhodné ceny cihelného systému Porotherm, pálené střešní krytiny Tondach i dalších stavebních materiálů z našeho produktového portfolia, či od našich průmyslových partnerů.

Bezplatná konzultace

Sjednejte si bezplatnou konzultaci k vaší stavbě e4 domu

Pomůžeme vám s bydlením dle vašich představ, s garancí kvality a jistoty. Po vyplnění formuláře vás budeme kontaktovat a osobně s vámi projednáme vaše individuální požadavky.

Architects collaborating in their office
© Uwe Strasser

Certifikovaní e4 projektanti

Společnost Wienerberger doporučuje při stavbě domu využít certifikovaného e4 projektanta.