Výhody stavby se stavební firmou programu e4

Stavební divize programu Wienerberger e4 dům vám pomůže s realizací vašeho e4 rodinného domu, kompletně a spolehlivě „na klíč“. Tito vybraní stavební profesionálové jsou pravidelně proškolování a svou působností pokrývají celé území ČR.

Benefity Wienerberger e4 domu se stavební firmou v programu e4

 • Ověřené stavební firmy

Stavba domu kompletně „na klíč“
Stavební firmy programu pokrývají celé území ČR
Proškolovaní a ověření stavební profesionálové

 • Garanční listina

Mimořádná garance společnosti Wienerberger s.r.o. představuje jistotu a ochranu každého investora, který staví se stavební firmou z programu Wienerberger e4 dům. Jedná se o úhradu prokázaných vícenákladů při převzetí stavby domu jinou stavební firmou až do výše 250 000 Kč. S garanční listinou programu e4 máte jistotu, že stavba vašeho rodinného domu bude pokračovat i za nových okolností bez vašeho finančního zatížení.

 • Nezávislý kontrolní orgán a certifikát e4 dům

Pro program e4 jsou předem určena kritéria jakosti a jejich dodržení je posuzováno nezávislými společnostmi CSI (Centrum stavebního inženýrství) nebo TZÚS (Technický a zkušební ústav stavební Praha). V případě splnění všech kritérií a výstavby domu s jednou z firem z programu Wienerberger e4 dům bude těmito odbornými společnostmi provedena bezplatná kontrola a vystaven certifikát kvality. Tato kontrola proběhne po dokončení hrubé stavby či po dokončení domu na klíč.

 • Design domu dle přání zákazníka

e4 není jen katalogový dům.  Projekt vašeho e4 domu lze připravit na základě individuálního projektu nebo využít:

 • projekt prvního vzorového domu
 • zvýhodněné katalogové projekty e4 domů od ateliéru Křivka
 • katalogové projekty společnosti GServis s 50% slevou

Bezplatná konzultace

Sjednejte si bezplatnou konzultaci k vaší stavbě e4 domu

Rádi vám pomůžeme s bydlením dle vašich představ, s garancí kvality a jistoty. 

Spolehněte se na stavební profesionály programu Wienerberger e4 dům.

 • Garance dodržení dohodnuté ceny

Při spolupráci s prověřenými stavebními firmami z programu Wienerberger e4 dům garantujeme dodržení dohodnuté ceny domu. Při využití e4 typových projektů znáte cenu domu obratem.

 • Certifikovaní projektanti

S architektonickým řešením e4 domu dle vašich přání a požadavků vám pomohou certifikovaní e4 projektanti. Certifikovaní projektanti e4 jsou proškolení z pravidel navrhování e4 domů. Síť e4 certifikovaných projektantů pokrývá celé území České republiky.

 • Konstrukční a funkční řešení domu

e4 dům představuje promyšlené a ucelené konstrukční řešení. Wienerberger společně s Univerzitním centrem energeticky efektivních budov ČVUT v Praze sestavil pravidla pro stavbu domů e4 s celokeramickou obálkou. Základním pilířem tohoto řešení je konstrukce jednovrstvého obvodového zdiva bez dodatečného zateplení.

 • Dotace a slevy na stavební materiál

V rámci programu Wienerberger e4 dům vám pomůžeme získat dotace dle aktuálních dotačních programů pro vaši novostavbu. Možnost získat výhodné ceny cihel Porotherm, pálené střešní krytiny Tondachi i dalších stavebních materiálů

Reference rodinný dům Vroutek 2018 - stresni krytina Tondach Figaro 11 engoba černá | Wienerberger
Mapa stavebních firem e4 | Wienerberger e4 dům

Stavební firmy programu e4

Vyberte si z nabídky stavebních firem programu Wienerberger e4 dům