Stahujte novou příručku pro svépomocníky: Návod na stavbu e4 domu | Wienerberger e4 dům
Stahujte novou příručku pro svépomocníky: Návod na stavbu e4 domu | Wienerberger e4 dům

Stahujte novou příručku pro svépomocníky: Návod na stavbu e4 domu

29. 11. 2021
Stavíte svépomocí, a přitom chcete dům bez kompromisů, v tom nejvyšším standardu třetího tisíciletí? S příručkou, kterou připravil Wienerberger e4 dům ve spolupráci se serverem Svepomoci.cz, to není nic nemožného. Zvláště, když k ní patří i velkorysá podpora.

Stáhněte příručku

Máte pozemek, projekt, rozpočet a můžete se pustit do stavby. Jak? To právě na více než padesáti stranách řeší příručka, kterou připravil Wienerberger e4 dům ve spolupráci se serverem Svepomoci.cz. Proč? To je nasnadě, svépomocné stavění má v Čechách, na Moravě i ve Slezsku tradičně velké množství příznivců, které navíc neklesá.

Deset kapitol pro svépomocníky

Pojďme proto nahlédnout do obsahu zmíněné publikace. Už názvy jednotlivých kapitol dávají jasně najevo, že příručka pokrývá celou stavbu: Založení první řady obvodového zdiva, Zdění obvodového zdiva, Překlady, Založení a zdění vnitřního nosného zdiva, Skládaný strop, Založení a zdění obvodového zdiva v patře, Věnec a štíty, Nadkrokevní izolace iRoof, Laťování a pokládka střešní krytiny, Vnitřní příčky.

Deset kapitol, v nichž vám se stavbou domu radí ti nejzkušenější odborníci. Můžete se proto spolehnout, že vše jsou osvědčené a kvalitní materiály a postupy. Písemné rady doprovázejí také názorné fotografie i instruktážní videa a vše je zpracováno i sdělováno formou, která je srozumitelná i laikům. Pamatováno je samozřejmě na všechny detaily, od potřebných pomůcek a materiálů až po speciální úkony, jako je například dokonalé zaměřování.

Zjednodušeně řečeno – nechejte se svést ke stavbě domu snů s Wienerberger e4 domem. Povede vás celou stavbou krok za krokem a provede vás bezpečně všemi nástrahami.

  • Založení první řady obvodového zdiva
  • Zdění obvodového zdiva
  • Překlady
  • Založení a zdění vnitřního nosného zdiva
  • Skládaný strop
  • Založení a zdění obvodového zdiva v patře
  • Věnec a štíty
  • Nadkrokevní izolace iRoof
  • Laťování a pokládka střešní krytiny
  • Vnitřní příčky

Nejste v tom sami

A nejen že vás povede a provede, na každém kroku vám bude skutečným partnerem. Škála podpory a pomoci, kterou Wienerberger všem svépomocníkům nabízí, je totiž široká a pokrývá skutečně všechny fáze výstavby, od přípravy projektu až po kolaudaci.

Jak jsme si řekli, k dispozici je síť certifikovaných projektantů i architektů a také skutečná podpora, která vedle dotačního poradenství a administrace dotací nabízí i nezávislou kontrolu stavby v celém jejím průběhu, odborné založení stavby, přednostní dodávky stavebního materiálu či závěrečný certifikát nezávislého Centra stavebního inženýrství.

Desítky dalších pomocných rukou máte k dispozici ale po celou dobu samotné stavby. Jen namátkou, hned u první fáze, při zakládání první řady obvodového zdiva, můžete využít pomoc se založením zdiva a zdění a také si můžete zapůjčit zakládací sadu i rotační laser. A podobná pomoc je svépomocníkům k dispozici doslova na každé stránce příručky.

Ostatně, není nic jednoduššího, než se přesvědčit – příručku si můžete zdarma stáhnout. Může to být ten úplně první krok k vašemu domovu snů.

Grafika na web WTS

Stáhněte si příručku

Podívejte se na 10 kapitol pro svépomocníky. 

Mohlo by vás také zajímat