deník stavební firmy STAKL

První díl zcela nového pořadu Deník stavební firmy!

2. 10. 2023
Pojďte se s námi podívat do zákulisí vzniku energeticky úsporného domu na klíč. V prvním díle vám představíme stavební firmu STAKL, která působí v Poděbradech a okolí.

Přinášíme Vám nový pořad Deník stavební firmy! Zajímá vás, jak se staví moderní energeticky úsporné rodinné domy z jednovrstvého zdiva? Chcete získat užitečné rady před výstavbou vašeho vysněného domu? Pořadem Vás bude provázet Ing. Daniel Uskokovič, manažer programu Wienerberger e4 dům a v každém díle Vám představíme jednu z našich partnerských stavebních firem. V Deníku stavební firmy se zaměříme na stavbu rodinných domů z cihel Porotherm a střešní krytiny Tondach. Společně totiž tvoří zdravý dům.

Jaké stavební materiály a technologie se využívají pro stavbu rodinného domu? Co vše se skrývá pod pokličkou? To vše a mnohem více se dozvíte v Deníku stavební firmy.

1. díl - STAKL - stavby a střechy, s.r.o.

Máte zájem o stavbu pořádného domu bez starostí od společnosti Wienerberger, výrobce stavebních materiálů?

Podívejte se, jak takové energeticky úsporné domy na klíč staví profesionálové. V prvním díle vám představíme stavební firmu STAKL – stavby a střechy, s.r.o., která působí v Poděbradech a okolí.

Grafika na web WTS

Mohlo by vás také zajímat